17 Hafta / 7 Nokta Garantimiz

İşletme koçluğu hizmeti almak isteyen iş sahipleri dünyada yıllardır global olarak pek çok ülkede uygulanarak kanıtlanmış metodolojilerimizi uygulamak konusunda bizler ile iş birliği yaparlar. 

Biz de koçluk hizmetinde aşağıdaki 7 konuyu garanti ediyoruz.

1-) Sonuç almanızı garanti ediyoruz ve 17 haftalık ActionCOACH planı kapsamında, şirketinizin koçluğunu gerçekleştirip, 17 hafta sonunda size aylık olarak yaptığınız yatırım bedelini kazandırmayı garanti ediyoruz. Eğer kazandıramazsak; 17. Haftadan başlamak üzere sonuç elde edene kadar size ücretsiz koçluk yapmayı taahhüt ediyoruz!

Koçluk programlarımız tüm dünyada test edilmiş ve kanıtlanmıştır, bu yüzden bir ActionCOACH ile çalıştığınızda sonuç elde edersiniz. İyi niyetle görevinizi yerine getirdiğinizde, tüm ödevlerinizi yapmanız ve tüm koçluk oturumlarına, etkinliklere ve atölyelere katılmanız, gerekli kararları ve aksiyonları almanız halinde 17. haftada istediğiniz sonuçları göremiyorsanız, hiçbir soru sormadan, sonuç elde edene kadar ÜCRETSİZ koçluk yapacağız.

2-) Ne kadar rahatsız edici olursa olsun ya da işinizin gerçeklerini ve yapmanız gereken değişiklikleri sizinle paylaşmak ne kadar zor olursa olsun, gerçeği söylemeyi garanti ediyoruz.

Bir ActionCOACH ile çalıştığınızda, sizin ve işinizin başarılı olması için, ‘sıra dışı bir arkadaş’ ve kişisel iş danışmanına ihtiyaç duyacaksınız. Yapacağım dediğiniz her şeyden hesap verebilir olacaksınız ve işinizde istediğiniz sonuçları almak için ihtiyaç duyduğunuz ivmeyi kazanacaksınız.

3-) İşletmenizin gerçekte nasıl çalıştığı ve şirketinizi nasıl başarılı bir şekilde büyütebileceğinizin yanında; yeni bilgileri herhangi bir iş koluna nasıl uygulayacağınız konusundaişletme eğitimi’ verme garantisi veriyoruz.

ActionCOACH, daha fazla zamana, daha iyi bir ekibe ve daha fazla paraya ihtiyacınız olduğunda, daha çok kar elde etmenizi sağlayacak kanıtlanmış sistemler ve stratejilerle size rehberlik edecektir. Sahip olduğunuz işin ‘sürücü koltuğunda’ oturacaksınız ve ActionCOACH Bursa’nın sunduğu ‘yol haritası’ ve ‘lisans’ ile gitmek istediğiniz yere giderken firmanızın potansiyelini ortaya çıkaracaksınız.

4-) %100 gizliliği garanti ediyoruz.

Sizinle aramızdaki koçluk ilişkimiz, stratejimizin ve işinizin doğası hakkında, güven ve anlayış içinde gerçekleşecektir. Çalıştığımız işin gizliliğini birlikte garanti ediyoruz.

5-) İşinize kişisel bir yaklaşım garanti ediyoruz.

İşletmeniz benzersizdir ve iş deneyimimize güveniyorsanız, size tavsiye ettiğimiz programların detaylı ve tam anlatımını terzi dikişi (size özel) olacağını garanti ediyoruz. Beklentilerinizi, elde ettiğimiz sonuçlarla karşılayacağız.

6-) Karınızı arttırmak için tasarlanmış bir sistem ve metodolojiyi garanti ediyoruz. İşletmenizin başarılı şekilde yönetilmesi için çeşitli metodolojik yollarla birlikte, işletme koçluğu sistemimizi oluşturan ’den fazla strateji ve taktiğe tam ve özel olarak erişebileceksiniz.

7-) ActionCOACH un iş başarısını nasıl tanımladığını ve siz olmadan çalışan ticari, karlı bir kuruluşun nasıl oluşturulabileceğini size göstermeyi garanti ediyoruz.

İşinizi seven ve her gün ‘’işin içinde ‘’ olarak çalışmak isteyen bir kişi olsanız bile, ActionCOACH ‘’işinizin üzerinde ‘’ çalışabileceğiniz bir işletmeyi ‘nasıl’ kurabileceğinizi gösterecektir.  Bütün hedeflerinizden bağımsız olarak ActionCOACH ‘un stratejilerini, sistemlerini ve ActionCOACH’un başarılı işletme tanımının avantajlarını öğreneceksiniz.