25 yıllık bir şirketiz. Birlikte çalışmaya başladıktan sonra mevcut müşterilerimize yeniden satış konusunda farkındalığımız arttı, oldukça yol kat ettik. Bu sayede daha önce ücretsiz verdiğimiz ekstra hizmetleri ücretli satmaya başlayabildik. Son üç yıldan beri hep aynı giden ciromuzu pandemide Ayşegül Hanım sayesinde 2 katına çıkardık, bu yıl da 2 katı ciro ile devam ediyoruz.

Füsun Kıvrak Akıncı
İnka Ltd (Çevre Danışmanlığı, ÇED, Hibe Destek)

Ayşegül Hanım hedefe odaklanan ve asla vazgeçmeyen yapısı ile hedefe ulaşmamız için bize her türlü yardım ve desteği veriyor. Koçluk süreci işletme açısından bir sonraki adımda daha hızlı kararlar alabilmemizi sağladı.

Aydın Köseoğlu
Dion Furniture Design

Turizm işindeyiz. Pazarlama yapmıyorduk, referansla iş almaya devam ediyorduk. Özellikle dijital pazarlamada ne yapacağımızı öğrendik, kendi planımızı kurup uzun vadeli aksiyonlara başladık. Ve bunun satışa dönüşleri de çok olumlu oldu. Biz çok memnun kaldık.


Murat Kartal
Present Tour

Günlük işlerimizi planlarken acil / önemli işler yapılırken, acil olmayan önemsiz işlere hayır demeyi öğrendik. Önerdiği kitaplarla kendi gelişimimiz için sağlam adımlar attık. Ayşegül Hanım bizim için iyi bir arkadaş, iyi bir yol gösteren ve iyi bir copilot. Kendisine teşekkür ederiz.

Murat Köseoğlu
Dion Furniture Design

SİZ DE İŞİNİZİ BİR ÜST LİGE TAŞIMAK İÇİN TIKLAYIN VE RANDEVU OLUŞTURUNÜcretsiz Randevu Al

Bizi Tercih Edenler